Motrat Burrniku - Vellau im me i bukuri emer (2020) Download

Enviar para seus amigos
Adicionar
 • 17 de mai. de 2020

 • Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Teksti: Fadil Topalli Muzika & Orkestrimi: Agon Neziri Video: RGB Entertainment Executive: Produksioni XIMI +38344324236 #produksioniximi Follow Produksioni Ximi on… FB: https://smarturl.it/XimiFB IG: https://smarturl.it/XimiIG Subscribe: https://smarturl.it/XimiSub © & ℗ Produksioni Ximi & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore

Comentários

 • LYYRIC. ALBANIA.
  LYYRIC. ALBANIA. 5 meses atrás

  Zot ruaji te gjith vellezerit tane. Sepse ata jane gjithcka per motrat jan mbreti i tyre jan herojte e tyre 🌹💞❤

 • Elhamdulilah muslimanja
  Elhamdulilah muslimanja 5 meses atrás

  Julumt motrat burrniku edhe ne ekemi nivlla kater motra jena epershendes vllavin tem mekengen ejuve iuroj Diplomimin ne Chicago te Amerikes oh Allah naeruj Vllaun 🤲🏼💙❤❤❤❤

 • itss dita
  itss dita 5 meses atrás

  MashAllah Allahu Ju rujt Suksese @Motrat Burrniku Like Nese Te ty Te pelqejn Motrat ❤❤❤Like Allahu Trujt

 • Egzona Bajrami
  Egzona Bajrami 5 meses atrás

  Shum keng e mir me preku ne zemer se ne jem 8 motra pa vella 👆🕋

 • Kavaja Amrush
  Kavaja Amrush 5 meses atrás

  Inshalla asht me jet te gjat e inshalla kerkan zoti se len pa ta e vlad si qik si djal inshalla veq len me te mirat e Allahut 🤲🤲🤲🤲

 • Dafina Buzuku
  Dafina Buzuku 5 meses atrás

  Allahu I ruajt te gjithë vellezerit. Ju lumtë juve...

 • Shukrie Hykolii
  Shukrie Hykolii 5 meses atrás

  Lumja un per Vllezerit e mi mi rujt Allahu ne qdo hap te jetes,krejt vllëzrit 🤲🤲🤲

 • Skender Skenderi
  Skender Skenderi 5 meses atrás

  Ju lumt Motrat Burrniku zoti ju shperbleft se edhe ne kemi nje vlla mas tre motrave.❤❤💜💜

 • Noela Poti
  Noela Poti 4 meses atrás

  Suksese mitrat burrniku keng shum e bukur ne jemi 4 motra edhe kemi nje vella per hazret .Dhe kam koh qe nuk takohemi o zot ma ruj vellaun tem🙏🙏🙏😘😘😘😘

 • Mera Arijana
  Mera Arijana 5 meses atrás

  Mas kater Qika na gezoj ALLAHU me ni Vlla, Faleminderit ALLAHUT per kit Dhurat kaq te Bukur qe na Fale❣ Hastreti i Motres shyqyr Zotit qe te kemi❣Vellau im me i Bukuri emer. KUJTIM💋❤

 • Medina Bejta
  Medina Bejta 5 meses atrás

  Helamduhrila prej ZOTIT 🤲🤲 se jemi 8 motra e lahamdurhila se ekem ni VLLA astret oxh efendi Bejta bajram Ishalla ALLAU erhun🤲🤲 ne gjdo Aspekt elumt na pr vllavin ton qe ekemi🤲💗🤲💗😍

 • queen queen
  queen queen 2 meses atrás

  Edhe une e kam nje vlla

 • Voki Voki
  Voki Voki 3 dias atrás

  Pershendetje. Allahu ju Rujt. Vllaun. Une. Kom 2. Vllaznit 5. Motra jemi. Allahu. Mi rujt vllaznit te mi edhe gjith se kujt kush i ka 🤲💎🙋‍♀️😘😘

 • Lau Ra
  Lau Ra 4 meses atrás

  Ma sha Allah edhe na jemi 6 motra e kemi vetem nje vellah , ERDI te don motra shum Elhamdulillah qe te kemi te don Motra shummm Allahu te ruajt sa te kish Ymer 🤲🏻💕

 • Lilcheee Jakupi
  Lilcheee Jakupi 5 meses atrás

  Edhe un kam 1 vëlla ma I bukuri emër Met 21 i ban 1 vjet dhe një motër ai është hasret e kemi

 • om n
  om n 4 meses atrás

  Wow its namazing

 • Mendjehollë Hoxha
  Mendjehollë Hoxha 4 meses atrás

  Mashallah🙏❤️ Suksese @motrat_burrniku ilahi shumm e bukur zoti ju ruajt ne gjdo hap te jetes Amin inshallah 🙏🙏❤️❤️

 • Xheneta Ismaili
  Xheneta Ismaili 5 meses atrás

  Zot ruaj te gjith vëllezerit tan 🙏🤲🏻

 • Erjonita Zogaj
  Erjonita Zogaj 5 meses atrás

  Mashallah allahu ju rujt motrat burrniku veq vazhdoni shum e mir allahut ja rujt te gjithve vezllerine

 • Xhevrije Sulejmani Xheladini

  E kam nje vlla hasret 4 motra jemi gjeja me me vlere qe e kemi drita e syve tane Allahu inshallah e ruan ne qdo hap te jetes shtylla e shtepise tone